Wytwornica ciężkiego dymu

Wytwornica dymu ciężkiego ( taniec w chmurach, czyli w ciężkim dymie ) stanowi doskonały element pierwszego tańca młodej pary i nie tylko.  Możecie być pewni, że uzyskany efekt będzie w pełni zadowalający, a podczas Waszego pierwszego tańca, gęsta mgła przykryje parkiet, jednak nie uniesie się wyżej niż 50cm i przeniesie Was oraz Waszych gości w inny wymiar. Zaskoczenie wszystkich uczestników wymarzonej imprezy w pełni gwarantowane, jak również niesamowite przeżycia i efektowne zdjęcia.

Oferowana przez nas wytwornica dymu cechuje się niezawodnością oraz jakością – jest przeznaczona do profesjonalnego użytkowania. Zdecydowanie różni się w tym zakresie od małych, wytwornic dymu.

 

Fontanna czekolady

Smaczna, oryginalna belgijska czekolada, spływająca kaskadami na pięknie udekorowanym stole, wśród świec i pysznych przekąsek – czego można chcieć więcej? Taka niespodzianka ucieszy każdego, dostarczy przyjemności i dobrej zabawy. W cenie jest wliczone 2,5 kg czekolady.

Dowóz:

1. Fontannę można odebrać osobiście w dniu wynajmu w naszym sklepie w Krakowie na ul. Warszewicza 20.

2. Dowóz fontanny na terenie Krakowa jest Darmowy.

3. Dowóz fontanny poza teren Krakowa to koszt – ustalamy indywidualnie

 

Napis Love 

Marzysz o stworzeniu niepowtarzalnego klimatu na swoim weselu?
Chcesz zachwycić wszystkich gości?
Nic łatwiejszego!
Napis Love całkowicie zmieni klimat podczas Waszego przyjęcia, zapewni wszystkim wyjątkowe doznania estetyczne. Nawet bardzo „surowe” wnętrze dzięki naszej dekoracji zamieni się w znakomitą scenografię oraz wywoła zachwyt u wszystkich gości.

Litery mają wysokość około 1 m oraz 4 metry szerokości.

Dowóz:

1. Napis Love można odebrać osobiście w dniu wynajmu w naszym sklepie w Krakowie na ul. Warszewicza 20.

2. Dowóz napisu na terenie Krakowa jest Darmowy.

3. Dowóz napisu poza teren Krakowa to koszt – ustalamy indywidualnie