Czy wyobrażasz sobie lepszą pamiątkę z wesela, jak zdjęcia? Jednak wynajęcie fotografa to nie koniec. Skorzystaj z naszego Pakietu na Wesele, w którym dajemy Ci do dyspozycji naszą fotobudkę, która automatycznie i w ciągu zaledwie kilku sekund zrobi piękne zdjęcia. To świetna atrakcja, nie tylko dla młodych!

Fotobudka to świetna atrakcja, nie tylko dla młodych!

Fotobudka z pewnością zaskoczy Twoich gości. Zapewnij im wyśmienitą zabawę! Dzięki naszej fotobudce, którą oferujemy w naszym Pakiecie na Wesele, zarówno Ty, jak i Twoich goście, dostańcie niepowtarzalną możliwość robienia sobie nielimitowanych zdjęć. Zapomnij o każdorazowym proszeniu fotografa, zdjęcia teraz zrobisz sobie sam.

Takie zdjęcia to niesamowita pamiątka, która sprawi, że o imprezie będzie głośno na długo po jej zakończeniu. Wraz z fotobudką, możemy dostarczyć dodatkowe przebrania i tła, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią zabawę. Wyobraź sobie, ile radości sprawisz tym swoim gościom. Fotobudka rozkręci każdą zabawę!

Jest to jedyna w swoim rodzaju propozycja, która pozwoli Tobie i Twoim gościom stworzyć niesamowite zdjęcia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dlaczego warto wynająć fotobudkę na wesele?

Jest wiele powódów, dla których powinniście rozważyć wynajęcie takiej fotobudki na wesele. Pierwszym z nich jest fakt, że to absolutnie pierwszorzędna zabawa! W odróżnieniu od fotografa, fotobudka nie wywołuje uczucia skrępowania i pozwala gościom w pełni cieszyć się daną chwilą. Koniec z ustawieniem się do zdjęć i długich kolejek do fotografa, koniec wymuszonych uśmiechów i sztucznych poz. Fotobudka to zabawa w czystej postaci. A przecież właśnie o to chodzi na weselu, prawda?

Nie przejmuj się obsługą urządzenia. Cena pakietu obejmuję animatora który sprawnie obsłuży Twoich gości i dostarczy im pełnowymiarową rozrywkę. Fotobudka, w kilka chwil wykona i wydrukuje gotowe zdjęcia. Bez limitów! Jednym ograniczeniem jest Wasza pomysłowość. Dodatkowo zdjęcia dostajecie od razu – z miejsca! Dość czekania na to, aż fotograf wywoła fotografie. To gotowa pamiątka w kilka sekund.

Takie zdjęcie można zaraz po zrobieniu schować do kieszeni lub pochwalić się nimi innym gościom. Następnie można je schować do albumu, dołączyć do życzeń w księdze gości lub powiesić na lodówce. Wszystko to damy Ci w naszym Pakiecie na Wesele.

>>> Sprawdź Cennik <<<