Myśląc o muzyce w dniu ślubu, większość z nas widzi kapelę grającą na weselu lub DJ’a. To jednak nie wszystko. Piękna, nastrojowa muzyka, może towarzyszyć Wam również podczas ceremonii zaślubin. Nasza śpiewająca para z gitarą zadba o cudowny klimat, kiedy obydwoje powiecie sobie „Tak!”.

Nastrojowa gitara zamiast organów

Podczas każdej ceremonii i mszy świętej w kościele, towarzyszą nam standardowe organy i organista, który śpiewa – czasem lepiej, innym razem trochę gorzej. A co, gdyby tak zastąpić znane organy pięknym i subtelnym śpiewem z delikatną gitarowa nutą w tle? Coś takiego nie tylko podkreśli wyjątkowość chwili, ale sprawi, że ceremonia będzie zapamiętana na długo.

Poznaj nasz repertuar

Decyzja podjęta? Zdecydowaliście się zrezygnować z typowych organów na rzecz pięknej gitary i subtelnego wokalu? Dobra decyzja. Podczas Waszej ceremonii w kościele będą rozbrzmiewały prawdziwie anielskie akordy. Co powiecie na takie klasyczne kompozycje jak: Aria na strunie G Bacha, Serenada Schuberta, Marzenie Schumanna, Vivaldi, Kanon w D-dur Pachelbela? A może Ave Verum Mozarta czy Marsz Mandelsona? Wielu wręcz nie wyobraża sobie ślubu bez tych utworów. A może coś mniej klasycznego? Hallelujah Leonarda Cohena czy Gabriel’s Oboe Ennio Morricone? Wspólnie przygotujemy listę piosenek, które chwycą Was i gości za serce i jeszcze bardziej podkreślą piękno tej chwili. Pozostajemy do Waszej dyspozycji!

Z nami masz pewność, że typowe organy nie zepsują najcudowniejszych chwil w Waszym życiu. Zamiast tego, w tle zagra cudowna i delikatna gitara, okraszona wspaniałym i subtelnym wokalem.