Samochód do ślubu musi być wyjątkowy. Zastanawiacie się, jaki wybrać? Jechać luksusowym i nowoczesnym samochodem, a może zabytkowym autem w stylu retro? Może elegancka i ekstrawagancka limuzyna? Tak naprawdę, auto które odwiezie Młodą Parą na wesele powinno być dopasowane do stylu uroczystości. W naszym Pakiecie na Wesele proponujemy Wam wersję na sportowo! Mamy dla Was ultraszybki i nowoczesny wóz sportowy, którego już sam dźwięk silnika przyśpiesza bicie serca. To legendarny Ford Mustang 2015 50th Anniversary Limited Edition!

Wybierz swój idealny samochód na wesele!

Wybór odpowiedniego auta do ślubu to bardzo istotna kwestia. Musicie wiedzieć, że samochód będzie do waszych usług przez cały dzień, począwszy od odebrania Pana Młodego, jego podróży po Pannę Młodą, potem wspólnej drogi do kościoła lub urzędu, aż do miejsca przyjęcia. Czasami to jeszcze nie koniec, bo dochodzą jeszcze sesje zdjęciowe w plenerze. Taki samochód musi być niezawodny! A jaki inny wóz spełni swoje zadanie lepiej niż nowoczesny, sportowy i superszybki Ford Mustang??

Z doświadczenia wiemy, że wybór samochodu na wesele to drugorzędna kwestia. Wiele par o nim nie myśli, a jeśli już – zostawiają decyzję przypadkowi. To poważny błąd! Dlaczego? Samochód na wesele będzie Wam towarzyszył przez cały ten wyjątkowy dzień. Wybierając nasz Pakiet na Wesele i naszego Forda Mustanga macie pewność, że wszystko będzie tak, jak powinno. Pamiętajcie też, że samochód będzie też tłem wielu zdjęć. Powinien się prezentować równie pięknie, co Państwo Młodzi!

Oferujemy Ci Forda Mustanga Fastback z 2015 roku

 

Wybór samochodów na wesele jest ogromny. Można wybrać od potężnego pick-up’a, przez długą na kilometr limuzynę, po zabytkowy samochód z minionej epoki. My proponujemy coś wyjątkowego! To sportowy Ford Mustang Fastback z 2015 roku! Dlaczego Ford Mustang to świetny wybór? Korzyści jest bardzo dużo.

Ford Mustang to amerykański samochód, który od 1964 roku wyrobił sobie już tytuł legendy. Dziś to marzenie każdego fana motoryzacji! Przekręcasz kluczyk, a spod maski wydobywa się rasowy warkot mocarnego silnika. W takim wozie naprawdę można poczuć się jak gwiazda kina!

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi wynajmu samochodów! Wkroczcie na nową drogę życia w legendarnym i ponadczasowym Fordzie Mustangu.

>>> Sprawdź cennik <<<